Anime Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Bonjour !

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Lumiere
Admin
Admin
Lumiere


Mesaje : 27
Data de înscriere : 31/12/2007
Varsta : 30
Localizare : Tulcea

Bonjour ! Empty
MesajSubiect: Bonjour !   Bonjour ! Icon_minitimeLun Dec 31, 2007 10:22 am

Buna tuturor !Ma numesc Andrada , am 13 ani si sunt din Tulcea .Sunt in clasa a VII-a la Liceul Spiru Haret .Sunt o fire romantica si visatoare si ador sa-mi petrec timpul citind , scriind , visand cu ochii deschisi sau antrenandu-ma la balet .Materiile mele preferate sunt limba romana , chimia , limba engleza , limba franceza , desenul si multe altele ... Sunt o fata inalta (am 1,76 m) , blonda si cu ochii caprui foarte deschis (in lumina par chiar galbeni).Sunt o mare fana a animeurilor , in special Paradise Kiss , BLOOD+ si Kaleido Star.Sper sa va distrati si sa ne intelegem ! Very Happy
Sus In jos
http://www.aoiameforever.com
Hayuki
Admin
Admin
Hayuki


Mesaje : 117
Data de înscriere : 28/12/2007

Bonjour ! Empty
MesajSubiect: Re: Bonjour !   Bonjour ! Icon_minitimeMar Ian 01, 2008 1:41 am

hello Lumiere imi pare bine sa te cunosc si sa te vad pe forumul meu....oricum esti cea mai buna membara a mici noastre comunitati.....sper ca vei respecta regulile si vei fi activa ca si pana acum.....
deci...Happy Posting and No Spam Smile Smile
Sus In jos
school_girl
Admin
Admin
school_girl


Mesaje : 8
Data de înscriere : 25/12/2007
Varsta : 32
Localizare : dream city

Bonjour ! Empty
MesajSubiect: Re: Bonjour !   Bonjour ! Icon_minitimeMar Ian 01, 2008 3:21 am

Bine ai venit pe forumul nostru! Frumoasa prezentare! Cu siguranta o sa ne intelegem! Nu uita de concursul de moderatori, asa ca iti doresc sa fi cat mai activa pe forum si sa nu am ce subiect sa-ti trimit la cosul de gunoi. Asa cum spunea si Hayuki, trebuie sa aduci cat mai multi utilizatori. Ce pot sa-ti mai zic? HAPPY POSTING AND NO SPAM Razz
Sus In jos
https://anime-project.all-up.com
Continut sponsorizat





Bonjour ! Empty
MesajSubiect: Re: Bonjour !   Bonjour ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Bonjour !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Project :: ~Welcome~ :: Membrii noi-
Mergi direct la: