Anime Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cel mai bine imbracat

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Hayuki
Admin
Admin
Hayuki


Mesaje : 117
Data de înscriere : 28/12/2007

Cel mai bine imbracat Empty
MesajSubiect: Cel mai bine imbracat   Cel mai bine imbracat Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 3:22 am

Well... Am vazut ca a rezistat topicu' trei zile... Laugh Inseamna ca "pot" posta fara probleme ^,^... Care e cel mai bine imbracat? Well... Normal ca (,) Kurama... God, cate haine are... Cand e Yoko are haine albe, cand e Shuichi are haine normale si la scoala uniforma... cand e Kurama are hainele alea roz... Parca ar trebui sa fie la moda... Laugh Anyway... He's cute... Si trandafirul ara roz de dupa par... Se potriveste si cu parul si cu hainele... Tongue
Sus In jos
Lumiere
Admin
Admin
Lumiere


Mesaje : 27
Data de înscriere : 31/12/2007
Varsta : 30
Localizare : Tulcea

Cel mai bine imbracat Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bine imbracat   Cel mai bine imbracat Icon_minitimeLun Dec 31, 2007 12:11 pm

De aceasi parere cu tine Hayuki !Kurama are cea mai vasta garderoba din tot animeul ... Si se mai si pricepe sa combine hainele ... Ce n-as da sa fie prietenul meu .. afro
Sus In jos
http://www.aoiameforever.com
Misaki
Junior member
Junior member
Misaki


Mesaje : 32
Data de înscriere : 31/12/2007

Cel mai bine imbracat Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bine imbracat   Cel mai bine imbracat Icon_minitimeDum Ian 06, 2008 5:04 am

same here girls!
si mie imi place garderoba lu Kurama!si chiar stie cum sa le combine...cred ca nici un personaj din anime nu si-a schimbat hainele asa cum si le schimba Kurama Cool
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cel mai bine imbracat Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bine imbracat   Cel mai bine imbracat Icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai bine imbracat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Project :: ~Anime si Manga~ :: Anime si Manga :: Yu Yu Hakusho-
Mergi direct la: