Anime Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Credeti ca Armblast simte ceva pentru Eclair??

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Hayuki
Admin
Admin
Hayuki


Mesaje : 117
Data de înscriere : 28/12/2007

Credeti ca Armblast simte ceva pentru Eclair?? Empty
MesajSubiect: Credeti ca Armblast simte ceva pentru Eclair??   Credeti ca Armblast simte ceva pentru Eclair?? Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 2:52 am

care sunt aceste "faze" in care e evident faptul ca Armblust simte ceva pentru Eclair ... de unde sti ca nu se prefacea (e foarte bun la asta daca ai observat) ... mie nu mi se pare ca Armblust s-a purtat atat de special cu Eclair, el le-a ajutat pe amandoua (adika si pe Lumiere) so .. nothing special ... poate ca asa se purta si cu Mercredi!
Sus In jos
cagalli
Junior member
Junior member
cagalli


Mesaje : 11
Data de înscriere : 01/01/2008
Varsta : 31

Credeti ca Armblast simte ceva pentru Eclair?? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca Armblast simte ceva pentru Eclair??   Credeti ca Armblast simte ceva pentru Eclair?? Icon_minitimeMar Ian 01, 2008 3:24 pm

off topic:hmmm,ciudat nu mi-o mai amintesc pe Mercredi desi am vazut de vreo 10 ori anime-ul acesta,in fine...

on topic:nici eu nu cred ca avea vreun sentiment fata de Eclair,asa se purta el in general si nici nu ii prea vad pe astia doi impreuna,nu mi se pare ca ar fii o combinatie chiar atat de reusita.
Sus In jos
 
Credeti ca Armblast simte ceva pentru Eclair??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce credeti despre Lina Inverse?
» ce credeti despre cuplul Kurz si Melisa
» Cine credeti ca va deveni Regele Shaman?
» Fata potrivita pentru Yukito

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Project :: ~Anime si Manga~ :: Anime si Manga :: Kiddy Grade-
Mergi direct la: