Anime Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Un progam sa copi de pe net si sa le ai pe pc tau.

In jos 
AutorMesaj
Justin
Junior member
Junior member
Justin


Mesaje : 2
Data de înscriere : 03/01/2008
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Un progam sa copi de pe net si sa le ai pe pc tau. Empty
MesajSubiect: Un progam sa copi de pe net si sa le ai pe pc tau.   Un progam sa copi de pe net si sa le ai pe pc tau. Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 2:16 am

Progamul acesta iti permite sa copiezi de pe net orice fel de film (seriare, videoclipe, filme full, anime) numai ca trebuie sa ai spatiu si sa fi registrat pe acel program si puteti sa vedeti si fara sa copiati acel anime. Este situr <www.Veoh.com> la uni l-am mai spus de acest progam si le-am dat si le-au placut la nebuie ce acces au avrut.
Dar mai sunt animeuri pe care le vedeti la unele videoclipuri si veci sa le vedeti dar nu este vina mea daca nu a aparut unele nu au aparut inca pe net asa era si la Ikkitousen si Ikkitousen Dragon Destiny la cele daua anime nu l-am gasit de loc in anul acesta dar au aparut la sfarsit de an, dar eu am vazut un videoclip cu Ikkitousen Dragon Destiny si am incercat sa caut si am gasit dar a mai gasit ca a aparut si Ikkitousen cel normal adica season 1, deci nu dati vina pe mine daca nu gasiti un anime poate ati gresit numele sau nu a aparut inca dar un videoclip inseamna ca va fii si va aparea cu am patit si eu cu acest anime.

Va spun acu ca la Veoh cand il puneti la locul unde donwloadeze toate acestea trebuie sa fie in alta locatie decat in C , si aveti grija de unde copiati cand dati la search la Google si yahoo trebuie sa stai logat adica sa nu inchizi progamul dar la Veoh poti iesi din progam ca iti incepe din nou donwloadul singul si iti pasteaza de unde a ramas este ca FlashGet continua de unde a ramas.
Sus In jos
 
Un progam sa copi de pe net si sa le ai pe pc tau.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Project :: ~Anime si Manga~ :: Anime si Manga-
Mergi direct la: