Anime Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Revista Anime Project Magazin

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Hayuki
Admin
Admin
Hayuki


Mesaje : 117
Data de înscriere : 28/12/2007

Revista Anime Project Magazin Empty
MesajSubiect: Revista Anime Project Magazin   Revista Anime Project Magazin Icon_minitimeMar Ian 01, 2008 7:02 am

vom incerca sa lucram din greu la aceasta revista......daca doriti sa apara vreun articol special in ea va rog foarte mult sa postati aici articolul ca sa il putem publica in revista.......m-am gandit ca primul numar sa apara in data de 20 Ianuarie 2008
Sus In jos
cagalli
Junior member
Junior member
cagalli


Mesaje : 11
Data de înscriere : 01/01/2008
Varsta : 31

Revista Anime Project Magazin Empty
MesajSubiect: Re: Revista Anime Project Magazin   Revista Anime Project Magazin Icon_minitimeMar Ian 01, 2008 3:42 pm

Sper ca acum nu voi face off topic,daca fac ,imi cer scuze si va rog sa imi stergeti mesajul...
Am ramas putin surprinsa cand am vazut ca vreti sa faceti o revista,oricum eu sunt nerabdatoare sa vad ce veti face,cum o sa arate revista si va urez bafta!Inca ceva,nu prea am inteles ideea,cand te referi la articol ,la ce te referi?Adica articole ale userilor sau ceva strain(gasit de un membru al acestui forum)
Astept raspuns! Wink
Sus In jos
Hayuki
Admin
Admin
Hayuki


Mesaje : 117
Data de înscriere : 28/12/2007

Revista Anime Project Magazin Empty
MesajSubiect: Re: Revista Anime Project Magazin   Revista Anime Project Magazin Icon_minitimeMier Ian 02, 2008 12:41 am

pai m-am gandit.....sa am niste ajutoare la revista.....orice user care doreste sa posteze un aerticol indiferent de continut poate sa il posteze aici iar noi sa il publicam in revista
Sus In jos
Continut sponsorizat





Revista Anime Project Magazin Empty
MesajSubiect: Re: Revista Anime Project Magazin   Revista Anime Project Magazin Icon_minitime

Sus In jos
 
Revista Anime Project Magazin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre forumul Anime Project
» What anime mermaid are you?
» Cum ai arata ca personaj anime ?
» Cum ai arata ca personaj anime ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Project :: ~Diverse~ :: Revista Anime Project Magazin-
Mergi direct la: